Oferta Pracy – KONSTRUKTOR

Autobox Innovations Spółka z ograniczona odpowiedzialności spółka jawna dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych konstrukcji mechanicznych, wyrobów gotowych w branży automotive;
  • samodzielne rozwijanie i modernizacja istniejących produktów;
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej oraz produkcyjnej w 3D i 2D;
  • tworzenie list materiałowych oraz zarządzanie nimi;
  • udział w montażu zaprojektowanych produktów w fazie prototypowania;
  • współpraca z technologiem w procesie tworzenia instrukcji montażowych;
  • analiza wymagań Klienta
  • ścisła współpraca z dostawcami;

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, mechatroniczne);
  • min. 2 lata na stanowisku konstrukcyjnym;
  • plusem będzie doświadczenie w konstrukcji pojazdów samochodowych, specyfiki automotive, także w obszarze samochodów specjalnych;
  • biegła umiejętność projektowania w środowisku 3D i 2D;
  • bardzo dobra znajomość programów SolidWorks; PDM, Corel Draw oraz pakietu MS Office (w szczególności Excell);
  • znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji;
  • kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, terminowość i doskonała organizacja własnej pracy,
  • czynna znajomość języka angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • rozwój kompetencji fachowych

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umową o pracę

Możliwość rozwoju i szkoleń

Możliwość nabycia niestandardowych doświadczeń, kompetencji

Wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia, stopnia spełnienia wymagań, potencjału rozwojowego

Starachowice 2021.02.03.

KTS

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adresy:

[email protected]

Zgadzam się

W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.